SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
370 000 €
(6 491 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
57 m²
Calçada da Quintinha, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

T1 com estacionamento / Prédio com porteiro / Calçada da Quintinha - CampolideApresenta-se este acolhedor apartamento T1, situado numa das zonas mais ...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Calçada da Quintinha, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Prestige

Slični oglasi

Slično u inozemstvu