SUPA24
Kuhinja; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil
Kuhinja; kućanski aparati, prirodna svjetlost, moderan stil, drveni pod
Kuhinja; pogled, kućanski aparati, prirodna svjetlost, moderan stil, drveni pod
649 000 €
(5 847 € / m²)
Prodaja
2
2+
111 m²
Calçada da Memória, Lisboa

spavaća soba2
stan111 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fully refurbished two-bedroom apartment with patio, located on the prestigious Calçada da Memória, next to the iconic Largo da Igreja da Memória in t...

Ostalo
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Calçada da Memória, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Inca Linha

Slični oglasi

Slično u inozemstvu