SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, rustikalni stil, prirodna svjetlost
Dnevni boravak
590 000 €
(5 086 € / m²)
Prodaja
3
2+
116 m²
Rua do Zaire, Lisboa

spavaća soba3
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnificent apartment with terrace in one of the most emblematic neighborhoods of beloved Lisbon, Bairro das Colónias, on Rua do Zaire, offering enorm...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Rua do Zaire, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Colombo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu