SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 150 000 €
(11 856 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
97 m²
Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan97 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Two-bedroom duplex flat located in the Capuchos Residences project, in the centre of Lisbon.
This spacious two-bedroom flat has 97 sqm of floor space ...

Ostalo
Dob ponude: 77dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu