SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 050 000 €
(15 074 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
136 m²
Rossio do Levante, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan136 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Excellent 3-bedroom apartment, with 154 sqm, located in the Pines Urban Resort development, in Parque das Nações.
This apartment has a spacious 47 sqm...

Ostalo
Dob ponude: 79dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Rossio do Levante, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu