SUPA24
Spavaća soba; prirodna svjetlost, drveni pod, moderan stil
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil, drveni pod
Dnevni boravak
820 000 €
(10 123 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
81 m²
Rua Prior do Crato, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan81 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious two-bedroom apartment with 95 sqm, located in the Renaissance 1890 development in Alcântara, Lisbon.
This apartment is distributed as follows...

Ostalo
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Rua Prior do Crato, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu