SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
880 000 €
(11 579 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
76 m²
Rua Sousa Martins, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan76 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious 1 bedroom apartment, with 88 sqm, located near Marquês de Pombal, in the Sousa Martins Apartments development.

Ostalo
Dob ponude: 75dana
Ažurirano: 47dana

Lokaliteti

Rua Sousa Martins, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu