SUPA24
Dnevni boravak; pogled, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil
Dnevni boravak
2 450 000 €
(17 133 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
143 m²
Alameda dos Oceanos, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan143 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Modern and spacious 3 bedroom apartment, with 162 sqm, overlooking the Tagus River.
The apartment has a bright and very large living room, three bedro...

Namješteno
Dob ponude: 75dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Alameda dos Oceanos, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu