SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
429 900 €
(4 777 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Avenida Grão Vasco, Lisboa

spavaća soba2
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento T2 com arrecadação e totalmente remodelado em Benfica.
Localizado numa típica zona residencial, com comércio, serviços, restaura...

Ostalo
Dob ponude: 90dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenida Grão Vasco, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu