SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
505 000 €
(7 113 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
71 m²
Rua do Olival, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

1 bedroom flat with 72 m², with private balcony, fully furnished, located in one of the noblest and most sought-after areas of Lisbon, Lapa, in front ...

Ostalo
Dob ponude: 117dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua do Olival, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dils Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu