SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
530 000 €
(10 000 € / m²)
Prodaja
1
1
53 m²
Rua de Andaluz, Lisboa

spavaća soba1
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excellent 1-bedroom apartment featuring high-quality finishes, generous areas and an exceptional ceiling height of over 3 meters, providing a unique s...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviPrirodno svjetloNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 142dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Rua de Andaluz, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Isidoro Alves IV

Slični oglasi

Slično u inozemstvu