Popis ponuda
21
21
21
397 000 €
(4 963 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
Travessa do Cabral, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
80 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Live in the heart of Lisbon, in one of the city's most charismatic, photographed and sought-after neighbourhoods: Bica.
Located between Chiado and C...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
143dana
Ažurirano:
16dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Travessa do Cabral, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Contacto Directo
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Contacto Directo