Popis ponuda
10
10
10
1 000 000 €
(10 526 € / m²)
Prodaja
3
1
95 m²
Rua do Grilo, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
95 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Penthouse T2 em Braço de Prata, Marvila com assinatura de Renzo Piano
Descubra uma penthouse T2 verdadeiramente distinta, num dos projetos residenc...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
154dana
Ažurirano:
47dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua do Grilo, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Corcoran Atlantic (EVERTSONE, S.A. – AMI 260505)
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Corcoran Atlantic (EVERTSONE, S.A. – AMI 260505)