Popis ponuda
40
40
40
600 000 €
(7 143 € / m²)
Prodaja
3
2+
84 m²
Rua Luís Derouet, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
84 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
T2 Renovado com Projeto de Arquiteto | Rua Luis Derouet – Campo de Ourique
2 Quartos (1 Suite) – 2 casas de banho completas
Apresento este T2 totalm...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Prirodno svjetlo
Drveni pod
Visoki stropovi
Nakon renovacije
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
158dana
Ažurirano:
12dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Luís Derouet, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.