Popis ponuda
19
19
19
890 000 €
(8 812 € / m²)
Prodaja
2
1
101 m²
Rua do Centro Cultural, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
101 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nova construção de luxo | Apartamentos, Villas e Penthouse com piscina
Conclusão prevista: 1.º semestre de 2027
Localizado no coração de Lisboa, no p...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Otvoreni dnevni boravak
Zasebna kuhinja
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
159dana
Ažurirano:
68dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua do Centro Cultural, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Realty Art M&J
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Realty Art M&J