SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
760 000 €
(6 609 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Rua Gilberto Rola, Lisboa

spavaća soba2
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment T2 / 2 Suites / 3 WC / Balcony Apartment with 128.00sqm of gross private area with two suites and 3 bathrooms. The open-plan kitchen and li...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 185dana
Ažurirano: 59dana

Lokaliteti

Rua Gilberto Rola, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Remax Prestige

Slični oglasi

Slično u inozemstvu