SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
3 100 000 €
(18 235 € / m²)
Prodaja
3
2+
170 m²
Rua Canto da Maya, Lisboa

spavaća soba3
stan170 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

3 Bedroom flat, with a special architect's touch, with 169.82sqm of gross private area, 40sqm of balconies, two parking spaces and storage room, inser...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiVisoki stropoviPrirodno svjetloDrveni podPločicePametni uređajiSigurnostNamještenoModerni stilKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 177dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Rua Canto da Maya, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Castelhana

Slični oglasi

Slično u inozemstvu