SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
588 500 €
(6 539 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Rua das Olarias, Lisboa

spavaća soba2
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2 Bedroom flat with 90sqm and 18sqm of patio, inserted in a new residential development that responds to the demands of urban life, offering a haven o...

Ostalo
Dob ponude: 177dana
Ažurirano: 52dana

Lokaliteti

Rua das Olarias, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Castelhana

Slični oglasi

Slično u inozemstvu