SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 397 000 €
(9 701 € / m²)
Prodaja
4
2+
144 m²
Calçada da Quintinha, Lisboa

spavaća soba4
stan144 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

4 Bedroom apartment with 2 Balconies & 3 parking spaces in Campolide, Lisboa Campolide Residences is a new development in the heart of Campolide, in ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledDrveni podOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 178dana
Ažurirano: 167dana

Lokaliteti

Calçada da Quintinha, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

SottoMayor Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu