SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
890 000 €
(5 894 € / m²)
Prodaja
2
2+
151 m²
Rua Cidade de Cardiff, Lisboa

spavaća soba2
stan151 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nestled in the heart of Lisbon's vibrant neighborhood, this beautifully renovated 2-bedroom, 3-bathroom apartment offers a perfect blend of history an...

Ostalo
Dob ponude: 210dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Rua Cidade de Cardiff, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Luxus Cascais

Slični oglasi

Slično u inozemstvu