SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
410 000 €
(10 250 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
40 m²
Calçada da Quintinha, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vila Maia presents a one-bedroom apartment with a mezzanine floor that combines Lisbon charm with contemporary living, with a smart layout that maximi...

Ostalo
Dob ponude: 217dana
Ažurirano: 121dana

Lokaliteti

Calçada da Quintinha, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KW Select

Slični oglasi

Slično u inozemstvu