SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
590 000 €
(6 277 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
Rua Cidade de Cardiff, Lisboa

spavaća soba2
stan94 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to this stunning 2-bedroom, 3-bathroom renovated apartment located in the vibrant city of Lisbon. With a spacious house area of 94 square mete...

Ostalo
Dob ponude: 217dana
Ažurirano: 48dana

Lokaliteti

Rua Cidade de Cardiff, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Luxus Cascais

Slični oglasi

Slično u inozemstvu