SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 120 000 €
(10 874 € / m²)
Prodaja
3
2+
103 m²
Rua Manuel Bernardes, Lisboa

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this stunningly renovated 3-bedroom, 3-bathroom luxury apartment in the heart of Lisboa. Spanning 132.5m², this property boasts excellent lig...

Ostalo
Dob ponude: 227dana
Ažurirano: 62dana

Lokaliteti

Rua Manuel Bernardes, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Nações II

Slični oglasi

Slično u inozemstvu