SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
460 000 €
(3 932 € / m²)
Prodaja
1
1
117 m²
Rua dos Anjos, Lisboa

spavaća soba1
stan117 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartament dúplex de 0 habitacions al nou desenvolupament Anjos 49.
Situat al cor de Lisboa, aquest nou apartament és una oportunitat única en el merc...

Ostalo
Dob ponude: 315dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Rua dos Anjos, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Veigas LX

Slični oglasi

Slično u inozemstvu