SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
439 000 €
(3 628 € / m²)
Prodaja
3
2+
121 m²
Rua do Moinho do Azeite, Lagos

spavaća soba3
stan121 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

There are homes that can be explained, and there are homes that must be felt.

This three-bedroom apartment with 121 sqm and a pleasant terrace, locat...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaDrveni podPrirodno svjetloNakon renovacijeKaminBojlerNamještenoPogled

Ostalo
Dob ponude: 95dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Rua do Moinho do Azeite, Lagos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Nações

Slični oglasi

Slično u inozemstvu