Popis ponuda
23
23
23
395 000 €
(4 593 € / m²)
Prodaja
2
1
86 m²
Avenida da República, Lagos
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
86 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
MODERN TWO-BEDROOM APARTMENT WITH SWIMMING POOL, GARAGE, SAUNA, STEAM ROOM AND GYM IN LAGOS
Discover the perfect balance of comfort, elegance, and lo...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
236dana
Ažurirano:
9dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida da República, Lagos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Universe
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Universe