SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
380 000 €
(3 918 € / m²)
Prodaja
2
2+
97 m²
Beco da Praia, Lagoa

spavaća soba2
stan97 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-Bedroom apartment located on the first floor, in the Gramacho golf course, just a few meters from the clubhouse. The apartment consists of a bright ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KaminKadaTuš kabinaNamještenoSigurnostPogled

Ostalo
Dob ponude: 182dana
Ažurirano: 71dana

Lokaliteti

Beco da Praia, Lagoa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Portugal Best Invest

Slični oglasi

Slično u inozemstvu