Popis ponuda
34
34
34
515 000 €
(5 365 € / m²)
Prodaja
3
2+
96 m²
Rua Anneliese Pohl, Lagoa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
96 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
We present this apartment located in the prestigious Vila Senhora da Rocha condominium in the Algarve.
This property, refurbished in 2024 with modern...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
421dana
Ažurirano:
46dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Anneliese Pohl, Lagoa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.