SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
199 000 €
(1 686 € / m²)
Prodaja
2
1
118 m²
Rua da Ponte, Guimarães

spavaća soba2
stan118 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2 bedroom apartment with unobstructed views and excellent sun exposure. Located in the parish of Ponte (Campelos) - "Possibility of Financing to 100% ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua da Ponte, Guimarães
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu