SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
279 900 €
(2 372 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
118 m²
Rua do Ferrinho, Guarda

spavaća sobaatypical
stan118 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este excelente apartamento T3, inserido em condomínio fechado, com construção recente de 2018, ideal para quem procura conforto, modernid...

Namješteno
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua do Ferrinho, Guarda
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Jacinta Torres, Unipessoal Lda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu