SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
195 000 €
(1 204 € / m²)
Prodaja
3
2+
162 m²
Praça Francisco Salgado Zenha, Guarda

spavaća soba3
stan162 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Se procura espaço, conforto e localização, este é o apartamento certo.Situado no prestigiado Bairro da Luz, uma das zonas mais valorizadas da cidade d...

Ostalo
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Praça Francisco Salgado Zenha, Guarda
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu