SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 000 000 €
(16 216 € / m²)
Prodaja
4
1
185 m²
Grândola

spavaća soba4
stan185 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

This 3-bedroom en suite apartment is located in an exclusive resort on the first line of the sea on the Troia peninsula, just 1 hour from Lisbon. It h...

Ostalo
Dob ponude: 490dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Grândola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu