Popis ponuda
27
27
27
335 000 €
(3 722 € / m²)
Prodaja
4
2+
90 m²
Rua de Chaimite, Gondomar
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
90 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT588537
Apartamento T3 situado no 2.º andar, com varanda, elevador e garagem fechada, inserido em zona residencial tranqu...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
6dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua de Chaimite, Gondomar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.