SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
278 000 €
(2 298 € / m²)
Prodaja
2
1
121 m²
Rua Marques de Sá, Gondomar

spavaća soba2
stan121 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T2 com uma área total de 121 m2, situado em Rio Tinto. Localização prática e bem servida, com rápidos acessos à VCI, A20 e A3, permitindo...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rua Marques de Sá, Gondomar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Domus RS | Mediação Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu