SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
270 000 €
(2 030 € / m²)
Prodaja
3
2+
133 m²
Rua do Outeiro, Gondomar

spavaća soba3
stan133 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ JANEIRO 2026 Apartamento T3 com uma área total de 133 m2, situado em São Cosme, no concelho de Gondomar. O imóvel está localiza...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua do Outeiro, Gondomar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Domus RS | Mediação Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu