SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
322 000 €
(2 825 € / m²)
Prodaja
3
2+
114 m²
Travessa da Cavada Nova, Gondomar

spavaća soba3
stan114 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MARÇO 2026 Apartamento T3 com uma área total de 114 m2, situado em Rio Tinto no concelho de Gondomar. O imóvel está localizado ...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Travessa da Cavada Nova, Gondomar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Domus RS | Mediação Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu