SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
238 500 €
(2 316 € / m²)
Prodaja
3
2+
103 m²
Praça Dom Dinis, Fundão

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

3-Bedroom apartment located in the center of Fundão, in a building with an elevator and close to all amenities and services, with good sun exposure. I...

Ostalo
Dob ponude: 28dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Praça Dom Dinis, Fundão
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Era Fundão

Slični oglasi

Slično u inozemstvu