Popis ponuda
18
18
18
390 000 €
(6 393 € / m²)
Prodaja
2
2+
61 m²
Caminho Virtudes, Funchal
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
61 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT572488
Apartamento T1 em Novo Empreendimento "The Hills" com Vista Mar e Piscina. Este elegante apartamento T1 faz parte...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
491dana
Ažurirano:
239dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Caminho Virtudes, Funchal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.