SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
275 000 €
(6 395 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Rua Velha Ajuda, Funchal

spavaća soba1
stan43 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive Apartment with Sea View in Funchal
Discover this exceptional apartment, located in the prime area of Fórum do Funchal, where luxury meets c...

Namješteno
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Rua Velha Ajuda, Funchal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

eXp Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu