SUPA24
Balkon; pogled
Dnevni boravak
Dnevni boravak
650 000 €
(6 500 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
100 m²
Caminho Fe, Funchal

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T3 | Nova Construção | Quintinha da Fé | São Martinho | Funchal

Apresentamos este elegante apartamento T3 de nova construção, pronto a ha...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 96dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Caminho Fe, Funchal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sonhos e Oportunidades, Lda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu