SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
699 600 €
(4 091 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
171 m²
Rua António Belchior Júnior, Faro

spavaća sobaatypical
stan171 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Um novo empreendimento imobiliário em Faro, encontra-se já em fase inicial de construção, estando a sua conclusão prevista para dezembro de 2024 com u...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakModerni stilHodnikKuhinjski aparatiDrveni podPločiceVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacijePrirodno svjetloNamještenoKućni ljubimci dobrodošliKatZaseban wcKadaTuš kabinaPerilica rubljaPametni uređajiSigurnostKomercijalnoTerasaFrancuski balkon

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 492dana

Lokaliteti

Rua António Belchior Júnior, Faro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Around The Sun

Slični oglasi

Slično u inozemstvu