SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
680 000 €
(4 690 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
145 m²
Rua da Igreja, Faro

spavaća sobaatypical
stan145 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

3 bedroom flat with 145 m2, garden of 56 m2, 3 parking spaces and storage room, inserted in a new contemporary and exclusive development, located in t...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua da Igreja, Faro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dils Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu