SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 100 000 €
(7 778 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
270 m²
Rua da Igreja, Faro

spavaća sobaatypical
stan270 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Apartamento T4 duplex com 270 m2, terraço de 181 m2, varanda de 49 m2, 6 lugares de estacionamento e arrecadação, inserido num novo empreendimento con...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua da Igreja, Faro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dils Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu