SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 600 000 €
(9 091 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
176 m²
Rua da Igreja, Faro

spavaća sobaatypical
stan176 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

3 bedroom duplex flat with 176 m2, terrace of 91 m2, balcony of 35 m2, 4 parking spaces and storage room, inserted in a new contemporary and exclusive...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua da Igreja, Faro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dils Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu