Popis ponuda
7
7
7
399 000 €
(6 435 € / m²)
Prodaja
3
2+
62 m²
Estrada da Senhora da Saúde, Faro
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
62 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento T2 em Faro - Conforto e Modernidade
Este encantador apartamento T2 oferece uma excelente oportunidade para viver com conforto e estilo. C...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
351dana
Ažurirano:
350dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Estrada da Senhora da Saúde, Faro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.