SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
275 000 €
(2 806 € / m²)
Prodaja
2
2+
98 m²
Autoestrada da Beira Interior, Entroncamento

spavaća soba2
stan98 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NEW APARTMENTS UNDER CONSTRUCTION - first phase Fraction I Block B We present a must-see project! In its first phase, we are building 19 magnificent a...

Ostalo
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Autoestrada da Beira Interior, Entroncamento
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu