SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
310 000 €
(2 672 € / m²)
Prodaja
3
2+
116 m²
Autoestrada da Beira Interior, Entroncamento

spavaća soba3
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

NEW APARTMENTS UNDER CONSTRUCTION - FIRST PHASE- Fraction F We present a must-see project! In its first phase, we are building 8 magnificent apartment...

Ostalo
Dob ponude: 70dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Autoestrada da Beira Interior, Entroncamento
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu