SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
248 800 €
(2 565 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Rua da Escola Nova, Coimbra

spavaća soba3
stan97 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this delightful 3-bedroom apartment located in the vibrant União das freguesias de São Martinho do Bispo e Ribeira de Frades, Coimbra. Spanni...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua da Escola Nova, Coimbra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Aliança

Slični oglasi

Slično u inozemstvu