SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
486 000 €
(4 542 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
107 m²
Calçada de Santa Isabel, Coimbra

spavaća sobaatypical
stan107 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese 2-Zimmer-Wohnung ist Teil der neuen AMO-Immobilienkarte, nur wenige Meter vom Mondego-Fluss entfernt, nahe den historischen, kulturellen und kom...

Ostalo
Dob ponude: 71dana
Ažurirano: 71dana

Lokaliteti

Calçada de Santa Isabel, Coimbra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Amolinvest, Lda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu