SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
285 000 €
(1 952 € / m²)
Prodaja
6+
2+
146 m²
Estrada da Beira, Coimbra

spavaća soba6+
stan146 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de tipologia T3 com sótão dividido +3 quartos.Um total de 6 Quartos, sala, 3 casas de banho, localizado na Estrada da Beira. Destaca-se pe...

Ostalo
Dob ponude: 348dana
Ažurirano: 347dana

Lokaliteti

Estrada da Beira, Coimbra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ImperCasa

Slični oglasi

Slično u inozemstvu